rekSER Mekatronik, yıllardır satışını yaptığı ve servisini sağladığı traş makinalarının kesme gruplarının bakım ve onarımlarını en verimli şekilde gerçekleştirir.
Yatırımını gerçekleştirdiği makine, tezgah ve üniteler ile grupların onarımlarını özenli bir şekilde yaparak, kusursuz çalışmalarınıza destek verir.
Spiral ve alt bıçakların rektifiye ve bileme işlemlerinin yanı sıra, taşlama işlemi ile yeni bıçakların ağızlarını ideal şekilde ölçülendirir.
Kırılan, dökülen, çalışma ömrü biten veya kesme efekti vermeyecek olan bıçaklar tespit edilerek yenileri ile değiştirilir.

SER Mekatronik, ram makinalarınızın kabin fan balans işlerinin yapılmasında da en büyük yardımcınızdır.Yeni nesil üstün performans sağlayan balans alma makinaları ile sık karşılaşılan bir sorun olankabin fan rotorlarının balansları dikkatli bir şekilde alınmakta ve uzun süreli olarak yaşanan problemikısaltmaktadır.

rrssŞardon makinalarınızın çalıma silindirlerinde ( kozalak ) zaman içerisinde, çalışma sirkülasyonu ve kumaştansiyonundan dolayı salgı ortaya çıkar. Buda sağlıklı şekilde tel sarılmasına,kumaş çalışmasına verimli şekildedevam etmeye ve efekt almanın önüne geçer.Silindirlerin tel sarım işleminden önce muhakkak salgıları alınmalıdır. SER Mekatronik, salgı işlemlerini komparatörlü baskı yöntemi ile yapmakla beraber, aşırı salgılı silindirleri ısıtma yöntemi ile de doğrultabilmektedir.Bu işlemler esnasında kesinlikle silindirin mukavemeti kaybolmamakta veya herhangi bir aşınmaya maruz kalmamaktadır.